Eesti Vabariigi 100. aastapäeva kingituseks 2018. aastal valmis Marya Angletorium tervisekodu. Kingituse "Eesti võimalus uueks suureks imeks" kirjeldus paiknes EV100 leheküljel, mis tänaseks on suletud.

Kahjuks ei võetud kingitust kusagil päriselt vastu ja pidime tegevuse tollases asukohas lõpetama. Praegu loome ilma hooneta kool-ravilat, mille õnnestumiseks on juba ka õppurite endi teenused küpseks saanud ja me ei sõltu niiväga kooliväliste terapeutide kaasamisest.

Aastast 2019, enne loodusravilaagri 2. sessiooni saime kuldset värvi ja uuenenud kooli märgilise uhiuue lipu, mis lehvib ühenduse registreeritud aadressil õuealal mastis.

Tänaseks projektis ILMAPUUINEST1 vajalikud testimised lõpetanud Marya Angletorium tervisekodu tutvustus avaneb SIIN

2018. aastal koordineeris tervist toetavate ettevõtete ritta kuulunud Marya Angletorium tervisekodu esindav Teadvushariduse ja Marija&Angels elukäiguravi testijate ühendus MTÜ KULLARATAS Viljandimaa Tervistoetajate Võrgustiku (VTTV) tööd. Koordinaatoriks oli meie kooli õppur, noor rehabilitatsioonikeskuse psühholoog Juno alias Merlyn Mandre. Ta tegi Marya Angletoriumis ka oma pereterapeudi praktikat ning kuulus toona katselise angletoriumi kui tervisekodu juhatusse. Meie jaoks oli see suur projekti lisa ja tõeline väljakutse, sest maavälisele emaenergiale järgnemisega polnud inimestel väljaspool meie liikmeskonda kerge toime tulla, aga saime suure sihikindluse ja ametliku asjaajamise reeglites liikudes siiski mõned suuremad ettevõtmised tehtud, milleks on:

a) matk Parika järve ehk Südamejärve äärde Viljandi lähistel koos meie õppuri Dianka alias Kadri Uiboupin´a läbi viidud manadalajooga töötoaga värskes õhus,

b) VTTV nimetuse all tehtud aasta kokkuvõttev seminar "Miks mitte olla terve?". Seminar oli pühendatud hingedekuule ja selle slogan oli "MÕTE LOEB!"

MTÜ KULLARATAS poolt hallatud Viljandimaa Tervisetoetajate Võrgustiku Fb leht avaneb SIIN


Toonane lehekülg on nüüdseks uuendatud kujul ja uue nimega, Tervisedendaja võrgustik (TEV), taas kasutusele võetud ja tervise teema pole vahepeal meie koolis aktuaalsust kaotanud. 


Ingliterapeut Marya teenuste lehel INGLIRAVIM on loodud sait Tervisedenduslik haridusprogramm "MÕTE LOEB". Link avaneb SIIN Share this page